Pleora technologies

Pleora Technologies

Společnost Pleora Technologies je předním světovým dodavatelem video rozhraní pro výrobce a integrátory kamerových systémů v oblasti vojenské, lékařské a průmyslové techniky. Společnost Pleora Technologies byla založena v roce 2000 a dnes patří mezi spoluautory řady standardů a největší světové producenty v tomto oboru. Společnost Pleora spoluzakládala a nadále hraje klíčovou roli v široce přijatém průmyslovém standardu GigE Vision® a významně přispívá k normám GenICam™ a USB3 Vision™. Společnost Pleora se zaměřuje především na video-převodníky pro GigE, USB3, Camera Link, LVDS a další video-rozhraní.

Společnost Workswell je oficiálním a výhradním zastoupením společnosti Pleora pro kompletní sortiment jejích výrobků v následujících zemích: Ukrajina, Rusko, Slovensko, Česká republika, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Slovinsko, Srbsko. Společnost Workswell s.r.o. má pro tyto oblasti obchodní i servisní zastoupení.

V roce 2015 získala společnost Workswell s.r.o. od společnosti Pleora Technologies ocenění za nejrychleji rostoucího partnera.

Web společnosti Pleora Technologies můžete najít zde.


Pleora Technologies

Široké portfolio videopřevodníků a video konvertorů pro GigE, USB3, CameraLink, LVDT, HDMI apod.

Obor: kamerové systémy, strojové vidění, výzkum a vývoj

Web: www.pleora-video.com